teacherLabel
Docente Els Liesenborgs is de oprichster van Power of Change waar bedrijven en werknemers terecht kunnen voor allerlei vormen van coaching. Zo helpt ze haar cliënten beperkingen te herkennen en te doorbreken en begeleidt ze hen naar een gebalanceerd leven.
"Ik hou ervan anderen te helpen met het terugvinden van hun passie, of hun innerlijke vuur, zodat ze met meer zelfvertrouwen en overtuiging aan de slag gaan met het creëren van het leven van hun dromen", weet Els te vertellen. "Ik ben ervan overtuigd dat we als mens veel meer aankunnen dan we zelf geloven. Ik geloof dat we onszelf vaak voor de voeten lopen en als we struikelen, wijten we het aan factoren die buiten ons liggen."
De lessen van Els zijn dan ook een echte aanrader!
Docente Els Liesenborgs is de oprichster van Power of Change waar bedrijven en werknemers terecht kunnen voor allerlei vormen van coaching. Zo helpt ze haar cliënten beperkingen te herkennen en te doorbreken en begeleidt ze
Virtual
nextStartingDate 23/09/2023
Virtual
nextStartingDate 23/09/2023
courseNameLabel | startingDateLabel | endingDateLabel | startingHourLabel | endingHourLabel | campusLabel | |
---|---|---|---|---|---|---|
Life Coach Basis | 23/09/2023 | 09/12/2023 | 10:00 | 13:00 | Virtual | |
We zoeken nog talent om ons team te versterken. Ben jij de persoon die we zoeken? Wil jij samen met ons onze school verder op de kaart zetten? Maak dan snel een profiel aan op onze website en stuur ons jouw cv!
Nog op zoek naar een creatieve en professionele werkplek? Een bedrijf die je heel wat verantwoordelijkheid geeft en een team die je daarin steunt? Begin en eindig je zoektocht bij ons. Klik verder naar de vacatures.
vacancies_discoverWil jij jouw kennis graag overbrengen op jonge en minder jonge studenten? Dan willen wij jou als docent. We zijn steeds op zoek naar docenten die hun kennis met de wereld willen delen.
vacancies_discoverLiever internationaal carrière maken? Dat is mogelijk. Onze scholengroep heeft wereldwijde ambities, die jij straks mee waarmaakt.
vacancies_discoverfCompareCourses
fCompareMax3Courses
-